Jak vybrat ten správný centrální vysavač ?

Otaznik.jpg (normální)Ještě dříve než si pořídíte do Vašeho domu centrální vysavač, měli by jste vědět že i různé značky a modely centrálních vysavačů mají různé technické parametry a výbavu. To znamená že není vysavač jako vysavač a není výbava jako výbava. Není proto podstatné co Vám kdo o různých značkách poví jen proto aby Vám prodal. Ptejte se na to jak dlouho dotyčná firma centrální vysavače instaluje, kolik jich už nainstalovala a nebojte se ptát i na reference. Centrální vysavač si kupujete jednou za život a proto by jste si měli dokázat sami porovnat kdo co nabízí a podle toho si i správně vybrat. Né vždy totiž mívají centrální vysavače ve stejné cenové relaci stejnou výbavu a technické parametry a né vždy se Vám bude snažit prodejce sdělit právě to podstatné! Je jen a jen na Vás aby jste si zjistili a porovnali to důležité. Budete li chtít s výběrem poradit můžete se na nás obrátit.

 


ISO.jpg (normální)Centrální vysavače které dodáváme vyrábí firma BEAM CENTRAL VACUUM SYSTEMS  která patří do celosvětově působící skupiny Electrolux. Centrální vysavače BEAM jsou vyráběné v Americe od roku 1957 a díky zkušenostem, neustálému vývoji a použitým technologiím patří ke špičce mezi centrálními vysavači na trhu. Naprostá kontrola výrobního procesu a kvality je zaručena certifikací ISO9001 a ISO14001 kterou vlastní tento výrobce jako jediný.


Vykricnik.jpg (normální)Pokud budete chtít opravdu kvalitní a výkoný centrální vysavač, tak by jste při jeho výběru měli věnovat velkou pozornost hlavně sacímu výkonu, sacímu podtlaku, hlučnosti a velice důležitou roli hraje i technická výbava. Jako technickou výbavu lze hodnotit míru odhlučnění sacího agregátu, antivibrační opatření snižující přenos vibrací do zdiva, použité materiály, energetickou úspornost, velikost, stupeň, provedení a účinost použité filtrace, použití ochraných prvků motoru, možnosti řídící elektroniky, el. příkon, atd.

 


Quality.jpg (normální)Centrální vysavače BEAM - Electrolux jsou po všech těchto stránkách na vrcholu současných technologií. O výbavě a výhodách centrálního vysavače BEAM se můžete dočíst v přiloženém dokumentu ke stažení. Přesvědčete se sami.

 


 


Akce.jpg (normální)

Nové cenově zvýhodněné akční sety sacích agregátů BEAM Electrolux Alliance včetně kompletní sady příslušenství. Ceny které Vás velice překvapí.


Nově u nás montáže a servis centrálních vysavačů Electrolux, SMART, atd.


Hadice ve zdi

Novinkou v sortimentu je tzv. hadice ve zdi.


Vroom

Vytahovací hadice z boxu pro instalaci do kuchyňské linky.