Centrální vysavače - servis, opravy a čištění.

Provádíme záruční i pozáruční servis centrálních vysavačů

BEAM - Electrolux , Electrolux , SMART , DrainVac. Po dohodě i ostatních značek.Mapa1.jpg (normální)

Na základě požadavků zákazníků provádíme servis centrálních vysavačů BEAM a podle typu závady i ostatních značek a výrobců. Disponujeme inspekční a servisní technikou ke zjišťování a odstraňování závad souvisejících s ucpaným potrubím centrálních vysavačů a to jak vlivem vysátí větších předmětů tak i důsledkem vysávání vody a mokrých nečistot a nebo velice často chybně provedené montáže.

Pro zajišťování oprav elektrických částí centrálních vysavačů máme příslušné živnostenské oprávnění v oboru elektro ale i nezbytnou odpovídající elektrotechnickou kvalifikaci vyžadovanou zákonem, potřebnou k opravám elektro zařízení.

 


POZOR !!!  -  Pouze osoba s odpovídající elektrotechnikou kvalifikací smí poskytovat kvalitní a odbornou servisní činost !!!

U oprav prováděných firmou či osobou bez elektrotechnické kvalifikace a oprávnění jsou opravy jen na Vaše nebezpečí a v případě škod na majetku vzniklých neodbornou opravou či zásahem do zařízení nemáte nárok na pojistné plnění!

Ověřte si předem kdo s jakou kvalifikací a s jakým oprávněním Vám nabízí montáž a následný servis!  Předejdete tím budoucím nepříjemným problémům!


 

Servisní činost zajišťujeme v okresech Karlovy Vary, Cheb, Sokolov. Za léta působení v oboru centrálního vysávání jsme získali cenné zkušenosti při řešení a odstraňování případných závad a uspokojili jsme požadavky mnoha náročných zákazníků ať už se jednalo o rodiné domy, byty, pensiony, hotely a nebo administrativní budovy. Jsme obchodní zástupci firmy BEAM ČR ( www.beam.cz , www.centralnivysavace.com ) která je přímým dovozcem centrálních vysavačů BEAM od Americké firmy BEAM CENTRAL VACUUM SYSTEMS ( www.beamvac.com ).


 


 


Akce.jpg (normální)

Nové cenově zvýhodněné akční sety sacích agregátů BEAM Electrolux Alliance včetně kompletní sady příslušenství. Ceny které Vás velice překvapí.


Nově u nás montáže a servis centrálních vysavačů Electrolux, SMART, atd.


Hadice ve zdi

Novinkou v sortimentu je tzv. hadice ve zdi.


Vroom

Vytahovací hadice z boxu pro instalaci do kuchyňské linky.