Centrální vysavač a něco o nás.

Centrální vysavače BEAM pro Vás montujeme již od roku 1998.Mapa1.jpg (normální)

Regionem našeho působení jsou okresy Karlovy Vary, Cheb, Sokolov, ale na přání zákazníka jsme schopni centrální vysavač instalovat prakticky kdekoliv. Za léta působení v oboru centrálního vysávání jsme získali cenné zkušenosti a uspokojili požadavky stovek náročných zákazníků ať už se jednalo o rodiné domy, byty, pensiony, hotely a nebo administrativní budovy. Jsme obchodní zástupci firmy BEAM ČR ( www.beam.cz , www.centralnivysavace.com ) která je přímým dovozcem centrálních vysavačů BEAM od Americké firmy BEAM CENTRAL VACUUM SYSTEMS ( www.beamvac.com ) .


Zajišťujeme projekční návrhy systémů centrálního vysavače, cenové nabídky a poradenství.Vykres.jpg (normální)

Ve spolupráci se zákazníkem se snažíme najít co nejefektivnější variatu řešení systému centrálního vysavače, navrhnout a následně zrealizovat centrální vysávací systém který bude v plné míře splňovat požadavky zákazníka a dlouhá léta mu bezchybně sloužit.

Na základě projevené poptávky profesionálně navrhneme systém centrálního vysávání přesně namíru každému a zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Tyto služby jsou samozřejmě zadarmo a nikoho k ničemu nezavazují. Chcete li vypracovat profesionální návrh centrálního vysavače, cenovou nabídku a nebo se jen chcete zeptat, kontaktujte nás.

 


 

Montáž svépomocí? U nás žádný problém.

Pokud jste manuálně zruční a budete si přát centrální vysavač nainstalovat sami, tak jste u nás na správné adrese. Podle Vámi dodaných půdorysů nebo požadavků vypracujeme návrh systému s podrobným výpisem materiálu. Podle něj Vám dodáme potřebný materiál pro instalaci systému. Po dobu Vaší montáže poskytneme potřebnou technickou podporu.

 

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis, prodej příslušenství a poradenství.


 


Akce.jpg (normální)

Nové cenově zvýhodněné akční sety sacích agregátů BEAM Electrolux Alliance včetně kompletní sady příslušenství. Ceny které Vás velice překvapí.


Nově u nás montáže a servis centrálních vysavačů Electrolux, SMART, atd.


Hadice ve zdi

Novinkou v sortimentu je tzv. hadice ve zdi.


Vroom

Vytahovací hadice z boxu pro instalaci do kuchyňské linky.